A Nightmare on Elm Street 2: Freddy's Revenge - Elm Sokağında Kabus 2 : Freddy' nin İntikamı 1985 filmini 1080p kalite türkçe altyazılı izle

Freddy peşinizdeyken uykuya direnmek mi kabusunuzda onunla yüzleşmek mi daha iyi olur? Tüm zamanların en tüyler ürpertici filmlerinden Elm Sokağı Kabusu, ikinci filmiyle geri dönüyor. Elm Sokağı sakinleri, kabuslarına girdiği gençleri uykuda öldüren Freddy'den kurtulalı beş yıl olmuştur. Ancak sokağa taşınan Jesse ile birlikte Freddy de tekrar ortaya çıkar. Eğer Jesse'nin bedenini ele geçirebilirse Freddy canice katliamlarına devam edebilecektir. Elm Sokağı'nı uykusuz geceler beklemektedir. Elm Sokağı Kabusu'nun ardından çevrilen bu film en az ilki kadar orijinal ve korkutucu. Şeytani Freddy'nin öyküsü özel efektler ve zekice bir senaryo ile izleyenlerin kanını dondurmaya devam ediyor.

Eklenme Tarihi 2 yıl önce
Güncelleme Tarihi 1 hafta önce
IMDB Puanı 5.4
IMDB Oy Sayısı 51.889
Film Süresi 87 dakika
Yapım Yılı 1985
Film Dili İngilizce
Ülke Amerika Birleşik Devletleri
Tür Fantastik Korku
Yönetmen Jack Sholder
Senaryo David Chaskin Wes Craven
Oyuncular Mark Patton Kim Myers Robert Rusler Clu Gulager

A Nightmare on Elm Street 2: Freddy's Revenge - Elm Sokağında Kabus 2 : Freddy' nin İntikamı 1985 yorumları

× A Nightmare on Elm Street 2: Freddy's Revenge - Elm Sokağında Kabus 2 : Freddy' nin İntikamı hakkında hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?